+48 663 355 555
kontakt@qxm.pl

QXM - doświadczenie i profesjonalizm

QXM to doświadczona firma Fotowoltaiczna która przez długie lata praktyki i ciężkiej pracy wyspecjalizowała się w instalacjach PV. Na swoich koncie mamy liczne sukcesy w budowie instalacji fotowoltaicznych zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Obecnie możemy poszczycić się mianem jednej z najlepszych firm w Regionie która ma na koncie najwięcej instalacji fotowoltaicznych powyżej 40kw.

+48 663 355 555

kontakt@qxm.pl

Nasza misja

Chcemy rozwijać naszą firmę, dlatego oferujemy naszym klientom, nowoczesne i uczciwie rozwiązania technologiczne. Przedstawiamy Państwu usługi najwyższej jakości, podparte wiedzą i wieloletnią praktyką. Do realizacji zleceń używamy produktów i narzędzi znanych i cenionych producentów. Oferujemy Państwu nie tylko montaż instalacji PV, zapewniamy kompleksowe doradztwo, pomiary oraz analizę Państwa potrzeb.  

Historia firmy

Spółka Fotowoltaika QXM została założona w odpowiedzi na rosnące potrzeby konsumentów na wytwarzanie energii elektrycznej z własnej elektrowni słonecznej. Nasza pierwsza instalacja powstała w 2015 roku, dokonaliśmy montażu instalacji PV o mocy 40 KW na dachu hali produkcyjnej sprzętu sportowego. Ten krok pozwolił naszej firmie rozwinąć skrzydła i przeprowadzić ekspansję na obszar całego kraju. Zrealizowaliśmy też wiele zleceń poza obszarem Polski, a nawet Europy, jedną z nich była elektrownia fotowoltaiczna dla szwalni w Etiopii.

Zgrany zespół

Za każdym przedsięwzięciem stoją ludzie, nie inaczej jest w przypadku naszej firmy, QXM Fotowoltaika to zespół specjalistów i pasjonatów nowoczesnej technologii. Tworzymy wspólny organizm o dobrych relacjach, które mają pozytywny wpływ na realizacje wspólnego celu, zadowolenie klienta.

Zamów konsultację

solar_pomaga_qxm

Zamów konsultację