Mój prąd - Program 5000+ Złóż wniosek o dofinansowanie twojej instalacji.

Skorzystaj z dofinansowania

"Mój prąd"

Wystarczy, że się z nami skontaktujesz a my zajmiemy się resztą.

Mój prąd to najnowszy program rządu który umożliwi dla kilkuset tysięcy polaków skorzystanie z dobrodziejstw jakie niesie ze sobą instalacja fotowoltaiczna. Program skierowany jest do gospodarstw domowych którym zależy na redukcji kosztów związanych z kupnem energii elektrycznej.  Rząd zapewnia 50% dopłaty do nowo stworzonej instalacji, kwota ta może być przeznaczona zarówno na zakup komponentów jak i ich montaż. Pula przeznaczona na dofinansowanie jest ograniczona a liczba zainteresowanych ogromna dlatego już teraz skontaktuj się z nami aby uzyskać szczegóły i pomoc w załatwieniu formalności.

Nie czekaj aż ktoś inny zajmię twoje miejsce

Dla kogo?

Podmioty prowadzące lub podejmujące działalność gospodarczą w zakresie wytwarzania energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych

Jaka kwota?

Maksymalnie 50 % dofinansowania lecz nie więcej niż 5000 zł.

Kiedy złozyć wniosek?

Nabór wniosków szacowany jest na przełom sierpnia i września.

Co obejmuje?

Dofinansowanie może pokryć komponenty jak i montaż instalacji.

Oferujemy kompleksową obsługę programu "Mój prąd".

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się o szczegółach dofinansowania. Oferujemy obsługę w zakresie doradztwa, projektu i finansowania instalacji zgodną z wymaganiami programu. Jeśli jesteś osobą fizyczną i zastanawiasz się w jaki sposób możesz obniżyć rachunki za prąd w swoim gospodarstwie to jest to odpowiedni moment na to aby zacząć działać w tej kwestii. Skorzystaj z programu i zbuduj swoją domową elektrownie jeszcze taniej jednocześnie przyczyniając się do dbania o środowisko. 

25% ulgi inwestycyjnej dla rolników

Ulga należy się dla każdego hodowcy lub rolnika który zdecyduję się na rozszerzenie swojego gospodarstwa o instalacje fotowoltaiczną. 25 % to kwota jaką możesz odliczyć od podatku rolnego decydując się na montaż paneli, jedyne co musisz zrobić to udokumentować zakup instalacji za pomocą faktur.

Uodpornij się na ciągłe podwyżki cen energii i zagospodaruj swój teren fotowoltaiką.

Zwrot 25 % kosztów instalacji.

Własna niezależna elektrownia

Ekologiczne gospodarstwo

Brak przerw w dostawie prądu

Kto może skorzystać ?

Ulga inwestycyjna przysługuje podatnikom podatku rolnego m.in: osobom fizycznym, osobom prawnym, jednostkom organizacyjnym, w tym spółkom, nieposiadającym osobowości prawnej, które są:

  • właścicielami gruntów,
  • posiadaczami samoistnymi gruntów;
  • użytkownikami wieczystymi gruntów;
  • posiadaczami gruntów, stanowiących własność Skarbu Państwa lub jednostki
  • samorządu terytorialnego,

Pomagamy w załatwianiu wszelkich formalności związanych z pozyskaniem dofinansowań. Zadzwoń i dowiedz się szczegółowych informacji.