Fotowoltaika Piła |

Fotowoltaika Piła

-Doradzimy, zaprojektujemy oraz wykonamy dla Ciebie montaż instalacji fotowoltaicznej

Montaż fotowoltaiki Piła

Witaj na stronie QXM Sp.z.o.o . Naszą specjalizacją jest montaż instalacji fotowoltaicznych bazujących na najnowszej i najwydajniejszej dostępnej technologii. Profesjonalizm oraz doświadczenie w montażu fotowoltaiki zdobywane przez lata na całym świecie sprawiło, że dziś oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Naszych klientów obsługujemy kompleksowo zapewniając bezpłatny audyt oraz wycenę instalacji. Co roczna podwyżka cen sprawia, że Fotowoltaika w Pile staję się z każdym dniem bardziej opłacalna zapewniając zredukowanie kosztów związanych z zakupem energii do minimum. Skontaktuj się z naszym doradcą i umów się na bezpłatną wizytę a dowiesz się ile jesteś w stanie zaoszczędzić dzięki montażu paneli słonecznych na gruncie lub dachu swojego budynku.

Fotowoltaika dla domu i firm Piła

kompleksowa obsługa instalacji fotowoltaicznych

Kompleksowa obsługa

Instalacje fotowoltaiczne od A do Z. Doradztwo, projekt, montaż oraz finansowanie - to wszystko w jednym miejscu. Wystarczy,że się z nami skontaktujesz i umówisz na bezpłatną wycenę instalacji a całą resztą zajmiemy się my !

moduły fotowolt

Doświadczony zespół

Ilość zrealizowanych instalacji fotowoltaicznych w całej Europie jak i poza nią sprawiła, że dziś nasz zespół tworzą tylko wykwalifikowani pracownicy. Wybierając firme QXM Sp.zo.o masz pewność, że jesteś w rękach profesjonalistów którzy nie testują rozwiązań na twoim dachu.

25 lat gwarancji na moduły fotowoltaiczne

25 lat gwarancji

Komponenty które stostujemy przy budowie instalacji fotowoltaicznych to produkty czołowych światowych producentów. Zastosowanie najnowszych technologii przekłada się na bezawaryjność oraz maksymalną wydajność co z kolei gwarantuję redukcję kosztów.

finansowanie instalacji

Metody finansowania

Bez względu na to czy swoją instalację chcesz pokryć gotówką czy rozłożyć na wygodne raty w formie kredytu lub leasingu. Wszelkie te metody akceptujemy jak i również pomagamy w załatwianiu formalności.

Czy montaż fotowoltaiki w Pile się opłaca?

Oczywiście, że tak. Montaż instalacji fotowoltaicznej w Pile opłaca się tak samo jak w każdym innym zakątku Polski. Ilość nasłonecznionych dni w naszym kraju pozwala na to aby panele fotowoltaiczne pracowały wydajnie przez cały rok bez względu na pogodę. Warto wiedzieć, że aby fotowoltaika była opłacalna wcale nie musi być słonecznie i bezchmurnie bowiem moduły produkują wymagając światła którego nawet w zachmurzone dni nie brakuje. Fotowoltaika i Piła to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób którym zależy na tym aby uniezależnić się od dostaw energii oraz obniżyć swoje rachunki za prąd do zera. Aby instalacja na gruncie lub dachu naszego budynku stała się opłacalna niezbędne jest odpowiednie dobranie komponentów oraz profesjonalny montaż który sprawi, że produkowany prąd pokryje nasze zapotrzebowanie na energie jednocześnie pracując w sposób bezawaryjne i przede wszystkim wydajny.
  • Obniżenie rachunków za prąd do niemalże 0
  • Nadwyżka energii którą możemy sprzedaż uzyskując kolejny dochód
  • Wzrost wartości naszej nieruchomości
  • Moduły fotowoltaiczne o wysokiej bezawaryjności z 25 letnią gwarancją

Cena instalacji fotowoltaicznej w Pile jest ściśle związana z jej wielkością oraz rodzajem komponentów potrzebnych do jej montażu. Można przyjąć, że instalacja o mocy 5kWp czyli taka która bezproblemu pokryje zapotrzebowanie energetyczne przeciętnego gospodarstwa domowego to koszt około 25 tyś. zł . 

Wszelkie urządzenia elektryczne które znajdują się w domu w tym ogrzewanie elektryczne jest w stanie działać dzięki energii pozyskanej ze słońca.

Oferowane przez nas komponenty w tym m. in moduły fotowoltaiczne przechodzą serie testów wytrzymałościowych o wiele cięższych niż Polskie warunki atmosferyczne dzięki czemu możesz mieć pewność, że twoja instalacja posłuży ci przez długie lata bezawaryjnie.

Panele fotowoltaiczne do tego aby produkować prąd dla nas nie potrzebują słońca lecz światła którego nawet w pochmurne zimowe dni nie brakuję.  Odpowiednio zamontowana instalacja jest w stanie produkować efektywnie prąd przez cały rok.

Odpowiedni montaż modułów fotowoltaicznych sprawia, że te stają się bezobsługową instalacją która nie wymaga przeglądów oraz ingerencji. Natomiast w utrzymaniu estetycznego wyglądu paneli pomaga nam padający deszcz który skutecznie zmywa wszelki brud i zanieczyszczenia.

Zamów już dziś bezpłatny audyt oraz wycenę twojej instalacji. Twoje miasto to Piła?

Panele fotowoltaiczne Szczecinek

Oszczędności od pierwszych dni działania instalacji.

Nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne Solar Edge

To system inny niż wszystkie. Pamiętacie lampki na choinkę? Gdy jedna z nich się popsuła reszta nie działała pomimo tego iż była sprawna.

Dlatego Solar Edge został zaprojektowany, aby był niezawodny. Jego główną cechą jest zarządzanie niezależnie każdym modułem z osobna tak, aby dawał maksymalną moc energii ze słońca. Pamiętajmy również, że systemy paneli podłączone są w analogiczny sposób i jeśli jeden jest uszkodzony i słaby lub zacieniony to cała reszta działa tak samo jak ogniwo w łańcuchu, a więc cały system jest niewydolny. Natomiast Solar Edge działa cały czas a to bardzo istotne ponieważ to twoje pieniądze i twój prąd. Mimo, iż jeden z paneli PV będzie zacieniony – to cała reszta będzie produkowała 100% energii.

Solar Edge to najbardziej wydajne i bezpieczne rozwiązanie. Prąd w kablach jest tylko wtedy, gdy system jest podłączony do inwertera w przeciwnym wypadku napięcie nie występuje. Jest to bardzo ważne w przypadku klęsk żywiołowych, pożaru czy innych losowych zdarzeń. Zainwestuj w najnowszą i najbezpieczniejszą technologię z nami !